O Zoti Im

Free download O Zoti Im mp3 for free

O Zoti  im! - Ilahi me titra shqip

O Zoti im! - Ilahi me titra shqip

Duration: 4:26 Size: 6.09 MB

Muharem Qaili - A me fal o zoti im 2014

Muharem Qaili - A me fal o zoti im 2014

Duration: 6:21 Size: 8.72 MB

O Zoti im!

O Zoti im!

Duration: 2:11 Size: 3 MB

*E FUQISHME* - 'Dhe thuaj:

*E FUQISHME* - 'Dhe thuaj: "O Zoti im, unë mbrohem me Ty prej cytjeve të djajve!"

Duration: 7:55 Size: 10.87 MB

Zoti im...

Zoti im...

Duration: 1:46 Size: 2.43 MB

Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu - Zoti im

Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu - Zoti im

Duration: 3:47 Size: 5.2 MB

Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu - Zoti im

Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu - Zoti im

Duration: 4:05 Size: 5.61 MB

Amar Ismaili - Shum te dua Zoti im ( Official HD Video ) new 2014

Amar Ismaili - Shum te dua Zoti im ( Official HD Video ) new 2014

Duration: 3:14 Size: 4.44 MB

SAJMIR PIRGU & ARDIT GJEBREA  - O ZOT

SAJMIR PIRGU & ARDIT GJEBREA - O ZOT

Duration: 4:16 Size: 5.86 MB

O Zoti im

O Zoti im

Duration: 5:10 Size: 7.1 MB

O Zoti im, nëse unë ...!?

O Zoti im, nëse unë ...!?

Duration: 1:17 Size: 1.76 MB

O Zoti im, zemra ime para derës tënde është duke qarë në përulësi (EMOCIONALE)

O Zoti im, zemra ime para derës tënde është duke qarë në përulësi (EMOCIONALE)

Duration: 2:02 Size: 2.79 MB

U nisa në drejtim të..! - ILAHI ME TITRA SHQIP!

U nisa në drejtim të..! - ILAHI ME TITRA SHQIP!

Duration: 4:36 Size: 6.32 MB

Realiteti i Universit - Ilahi e mrekullueshme me titra shqip - HD

Realiteti i Universit - Ilahi e mrekullueshme me titra shqip - HD

Duration: 5:37 Size: 7.71 MB

O hafiz i Kur'anit | ILAHI ME TITRA SHQIP

O hafiz i Kur'anit | ILAHI ME TITRA SHQIP

Duration: 3:27 Size: 4.74 MB

O Zoti im unë kërkoj nga Ti shpëtim për gjendjen time - ILAHI┇Nasheed ME TITRA SHQIP

O Zoti im unë kërkoj nga Ti shpëtim për gjendjen time - ILAHI┇Nasheed ME TITRA SHQIP

Duration: 3:15 Size: 4.46 MB

Ilahi Arabe  shum e Bukur  O Zoti im,

Ilahi Arabe shum e Bukur O Zoti im,

Duration: 3:17 Size: 4.51 MB

O Zoti im...

O Zoti im...

Duration: 0:28 Size: 656.25 kB

O Zoti im...

O Zoti im...

Duration: 1:22 Size: 1.88 MB